*** (lheujq321) wrote,
***
lheujq321

Где больше холопов

Не нашли консенсуса в оценке о количестве украинских мигрантов вице-спикер Верховной рады Украины Ирина Геращенко и польский премьер-министр Матеуш Моравецкий.

"По официальным данным, за последнее время статус беженцев в Польше получили около 80 украинцев… Другой вопрос — трудовые мигранты. Десятки тысяч украинцев во времена экономического кризиса, спровоцированного в том числе и войной, работают в соседних странах, в том числе и в Польше, усиливая ее экономику, вкладывая свои руки, ум, силы, украинское трудолюбие и искренность в формирование польского ВВП", — написала Геращенко на своей странице в Facebook, отметив, что польским властям следует поблагодарить украинцев за трудолюбие, а не говорить о беженцах.

Напомним, ранее Моравецкий заявил, что его страна приняла полтора миллиона украинцев, при этом, по крайней мере, несколько десятков тысяч из них бежали с востока Украины. Польша приняла много украинских беженцев и таким образом "помогает разгрузить напряжение на восточном фланге Евросоюза" -подчеркнул он.

После этого Климкин ответил, что в Польше работают около миллиона украинцев, поэтому можно поспорить о том, "кто кого спасает".

РИА Новости https://ria.ru/world/20180105/1512155845.html


[на соловьиной]

1. Щодо заяв польських високопосадовців про сотні тисяч українських біженців.
- Офіційні особи мають озвучувати офіційні цифри, які свідчать,що за останній час статус біженців в Польщі отримало близько 80 українців. Саме стільки в Польщі біженців. Інще питання - трудові мігранти. Правда в тому, що десятки тисяч українців в часи економічноі кризи, спровокованої в тому числі і війною, працюють в сусідніх країнах, в тому числі й в Польщі, посилюючи її економіку, вкладаючи свої руки, розум, сили, українську працелюбність і щирість в формування польського ВВП. Мені здається, було б чесно з боку польських можновладців дякувати за це украінцям- працелюбним і сильним, бажаним в багатьох сферах, особливо робітничих професій в Польщі. Й говорити про них як про біженців - це нонсенс. Також варто чесно визнати, що попри російську агресію на Донбасі і в Криму, сотні тисяч внутрішніх переселенців, Україна не створила міграційної кризи ані для ЄС, ані для РФ- агресора. Там теж лише пару сотень українців отримали офіційний статус біженців. Українській владі й суспільству вдалося впоратися з питанням ВПО й не створювати міграційних проблем для наших сусідів . До речі, саме тому ми й отримали безвіз з ЄС , аби були сотні тисяч біженців- Україні б ніхто його не надав!
Українські заробітчани , трудові мігранти, які змушені шукати заробітків в чужих краях- це наш біль, і влада дійсно повинна докласти всіх зусиль для розвитку і відновлення економіки, аби люди поверталися й працювали на рідній землі. Над цим маємо працювати в 2018.

https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/1581863218568152До речі, саме тому ми й отримали безвіз з ЄС , аби були сотні тисяч біженців- Україні б ніхто його не надав!(с)

Крик души, прямо таки.

Tags: Украина 2.0
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments